Набір пакетів zip-lock 14х18 см 30 мкм, упаковка 100 шт


117 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 032399
При виникненні питань ви можете зв'язатися з нами:
- +38 093 360 81 83
- +38 098 969 97 55
Упаковка 100 шт
Висота: 15 см
Ширина: 14 см
Виробник: Китай
Зручні, міцні, якісні і надійні пакети zip-lock знайшли широке застосування в побутовій, промисловій, виробничій і торговій сфері. Вироби з замком виготовляють з поліетилену високого тиску, що забезпечує багаторазовість застосування протягом тривалого періоду. Засувка zip lock міцно і надійно закриває пакет гриппер, перешкоджає попаданню всередину повітря, пилу, бруду, вологи. Пакети zip-lock мають прозору поверхню, що дозволяє покупцю добре розглянути вміст. Застосовуються для зберігання розсипних продуктів, горіхів, дрібних деталей, біжутерії і т. д.
📦 Швидке надсилання по Україні!
💬 Залишилися питання? Пишіть — з радістю допоможемо 💌
-
💳 Доступні способи оплати:
- повна або часткова плата на розрахунковий рахунок ФОП (для вибору цього способу оплати, пишіть коментар під час оформлення замовлення і з Вами зв'яже наш менеджер) 🧾
- пром-оплата 🛍️
- накладене плаття 💵 -
📦 Збирання та надсилання замовлення здійснюється впродовж ДВХ-ТРЬОХ РОБОДІХ ДНІВ.
-
☎️ Компанія може відправити замовлення, не схвалюючися з покупцем.
У зв'язку з цим, будь ласка, умовляйте всі необхідні примітки в коментарі до замовлення ✍️ -
📬 Паковання посилок здійснюється оператором поштового відділення ЗА ЗЧЕТ ПОКУПАТЕЛЯ:
- 🚚 Вартість доставки Новою Поштою без накладеної платежі — від 80 грн +еллектук за переклад
- 📮 Вартість доставки Укріплятий — от 35 грн -
🎨 Внимание! Колір і відтінок товару може відрізнятися залежно від параметрів екрана (яскравість, контраст, насиченість тощо)
-
🛠️ Комплектація й характеристики товару можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет з замком Zip-Lock |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Особливості | Замок zip-lock |
| Товщина | 30 мкм |
| Вага упаковки | 0.171 кг |
- Ціна: 117 ₴/упаковка


